در پست قبلی مواردی را درباره این موضوع خوندیم، حالا به ادامه ی این موارد توجه کنین.

در پست قبلی مواردی را درباره این موضوع خوندیم، حالا به ادامه ی این موارد توجه کنین.

افراد موفق این موارد را رعایت میکنند ( بخش دوم )

آنها برای شریک زندگیشون وقت می گذارند
افراد موفق برای رابطه رمانتیکشون وقت میذارن حتی وقتی که زمان خیلی کمه. اگه میتونین حالت و شرایط رابطه‌تون رو تغییر بدین که خب خیلی عالیه. اما اگه نمیتونین Vanderkam توصیه میکنه که هفته ای یک شب رو در خونه باهم به صورت متفاوت بگذرونین. شاید خوردن دسر سر میز شام بدون تماشای تلویزیون و صحبت کردن باهم به مدت ۴۵ دقیقه حداقل یک شب در هفته برای شروع خوب باشه.

آنها برای دوستان خود وقت می گذارند
ارتباطات اجتماعی یکی از لذت بخش ترین بخش های زندگیه. یه استراتژی که افراد پر مشغله به کار می‌گیرن اینه که برای این کار تقویم درست میکنن. اگه مثلاً برنامه داشته باشین دوستاتون رو در اولین روز هر ماه ببینین، این برنامه می‌تونه خیلی به شما کمک کنه. اگه بخواین هر زمان که تنها هستین قرار ملاقات داشته باشین طبیعتا هماهنگ کردنش براتون سخت میشه.
آنها از سرویس های آنلاین استفاده می کنند
طبق گفته ی Eisenberg افراد پر مشغله و موفق کارهاشون رو از طریق راه های متفاوت انجام می‌دن. ممکنه شما دستیار شخصی و یا حسابدار شخصی نداشته باشین، اما میتونین برای خرید یه جعبه دستمال کاغذی به فروشگاه نرین و یا برای چک کردن حسابتون به بانک نرین، به جاش از طریق سرویس های اینترنتی خرید کنین و یا برای کنترل حسابتون از سرویس پیام کوتاه استفاده کنین. همچنین میتونین هزاران روش دیگه پیدا کنین که شما رو برای رسیدن به نیازهاتون کمک کنه، تنها با یک کلیک!

آنها برای خواب یک برنامه روتین دارند
Eisenberg میگه برنامه ی خواب به این معنیه که شما مدیریت بهتری برای زمان خوابتون داشته باشین. اگه بچه هاتون میدونن که تکالیف مدرسه‌شون ساعت ۷ تموم میشه، میتونن بعدش دوش بگیرن، تلویزیون تماشا کنن و ساعت ۹ بخوابن، در نتیجه با این برنامه بعد از ظهر آروم تر و بدون استرسی دارن. او همچنین میگه که بسیاری از مردم برای روز بعدشون برنامه ای ندارن در صورتی که باید داشتنِ برنامه برای هر روز بخشی از زندگی اونها باشه. لباس ها رو جمع کنین، کیفتون رو آماده کنین و تا جایی که میتونین برای روز بعد غذا درست کنین.

آنها خواب رو اولویت قرار میدهند
طبق یکی از مطالعاتِ Vanderkam روی زنانِ پر درآمد و بچه ها، اغلب اونها بین ۷ تا ۹ ساعت خواب شبانه دارن. او میگه افردی که موفق هستن و اعلام میکنن که در طول شبانه روز فقط ۴ ساعت میخوابن، احتمالا دروغ میگن. افراد موفق میدونن که اگه خواب کافی داشته باشن ذهنشون بهتر عمل میکنه و تصمیمات بهتری خواهند گرفت.

خانواده

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه