دکتر ساب ونتورا می گوید با این دارو هیچگونه اثری از اسپرم در مایع منی مردان یافت نخواهید کرد تا عمل باروری را در زنان تکمیل کند وبا اینکار از بارداری جلوگیری میشود

قرص پیشگیری از بارداری برای مردان

بسیاری از زنان از مصرف قرص های ضد بارداری گلایه می کنند و شاید آرزو می کردند که شاید مردان این قرص ها را مصرف می کردند! به نظر این رویا به حقیقت انجامیده است! و انقلابی در عرصه پیشگیری از بارداری محقق شده است. بر اساس مطالعات جدید که در آکادمی ملی علوم استرالیا منتشر شده است : در طی انزال مردان دو گیرنده کوچک پروتئین مسئول آزاد سازی اسپرم ها هستند با غیر فعال کردن این دو پروتئین مردان مایع منی را بدون هیچ گونه اسپرمی نازل می کنند.

دکتر ارشد در موسسه موناش استرالیا در علوم دارویی ساب ونتورا می گوید با این دارو هیچگونه اثری از اسپرم در مایع منی مردان یافت نخواهید کرد تا عمل باروری را در زنان تکمیل کند و با این استراتژی تا ۱۰۰% می توان از لقاح جلوگیری کرد. محققان سابقا نیز در شکستن کد باروری مردان شکست خورده بودند و تمام اقدامات برای کاهش تولید اسپرم ناموفق از آب درآمد و یا سبب نابودی تولید اسپرم در درازمدت و دائمی می شد با این حال ونتورا تاکید می کند این پروتئین ها نقش اساسی در نعوظ دارند و مسدود کردن آنها در واقع سبب تسهیل انبساط عروق خونی آلت و نعوظ بهتر می شوند. او نیز تاکید می کند این اقدام برگشت پذیر است و به اسپرم و تولید آن آسیب نمی رساند. با این حال او افزود که این قرص ها حداقل تا ۱۰ سال دیگر وارد بازار نمی شوند تا برسی ها و آزمایشات عدم مشکل دار بودن آنها اثبات شود.

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه