مردان به دلایل بسیاری ازدواج رو مطرح میکنن اما معمولا نشوندهنده اینه که اونها یه رابطه پایدار و متعهد میخوان.

مردان به دلایل بسیاری ازدواج رو مطرح میکنن اما معمولا نشوندهنده اینه که اونها یه رابطه پایدار و متعهد میخوان. بعضی از مردان زمانی درباره ازدواج صحبت میکنن که دختری رو به عنوان همسر آیندشون ببینن. دیگران ممکنه ازدواج آینده نگر بخوان و به همین دلیل قبل از وارد شدن به اون درباره مزایا و معایبش با دوستان و آشنایان صحبت میکنن.

هدف مردان از مطرح کردن ازدواج چیست؟

ارتباط مادام العمر
وقتی که مردان ازدواج رو مطرح میکنن،جوانب مثبت و منفی اون رو به عنوان تعهدی مادام العمردر نظر میگیرن. اگرچه منافع کوتاه مدت از جمله زندگی جنسی فعال و مشارکتی وجود داره، بسیاری، فراتر از آینده نزدیک فکر میکنن. برای برخی هم ازدواج به عنوان یه ایده ترسناک و سوال برانگیز محسوب میشه. دیگران درباره عشق پایدار خیال پردازی میکنن و اون رو برای خودشون میخوان. باتوجه به فاکس نیوز مردان اغلب ازدواج رو هنگامی که نمیخوان زندگیشون رو به تنهایی بگذرونن، مطرح میکنن.

فرزندان
مردان ممکنه زمانی که به داشتن فرزند فکر میکنن، ازدواج رو مطرح کنن. مردان مسئولیت های مرتبط با والدین رو میدونن و خواهان همسری هستند که به موفقیت فرزندانشون کمک کنه. تعداد زیادی از مردان بچه دوس دارن اما نمیخوان که وقتی سنشون زیاد شد بچه دار بشن، زیرا که نمیتونن از اونها لذت ببرن. هنگامی که یه مرد بی محابا درباره داشتن فرزند علاقه خودشو ابراز میکنه، بنابراین ازدواج رو اولین گام در جهت داشتن فرزندان در نظر میگیره.

ثبات شغلی
برخی از مردان زمانی که آمادگی استقرار در یک حرفه رو دارن و میخوان که دیگران از جمله کارفرمایان، که اونها رو به عنوان فردی بالغ، با ثبات، و قابل اعتماد ببینه. مردان معمولا فقط بخاطر حرفه خود ازدواج نمیکنن اما این دو باهم رابطه تنگاتنگ دارن. مردان متاهل معمولا درصد اشتغال بالاتر، ساعات کار طولانی تر و دریافت دستمزدهای بالاتر دارند.مردان متاهل برای کارفرمایان جذاب تر هستن و بیشتر از مردان مجرد احتمال استخدام دارن.

نقش های سنتی
مردان ممکنه زمانی ازدواج رو در نظر بگیرن که احساس کنن به اندازه کافی امنیت مالی برای حفاظت از همسر و فرزندان خودشون دارن. مردان برای ازدواج احساس آمادگی نمی کنن تا زمانی که بتونن نقش مهیا کننده رو اجرا کنن، از جمله ثبات شغلی و داشتن پول کافی در بانک. بحث در مورد ازدواج به احتمال زیاد نشوندهنده رشد اعتماد به نفس یک مرد هست که او قادر خواهد بود نیازهای همسرش رو تامین کنه.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه