طبق نظرسنجی ای که از 100 هزار نفر انجام شده نشان داده که سرمایه گذاری زنان بهتر از مردان عمل می کند و 18 درصد بهتر از مردان نتیجه می گیرند. این به خاطر آن است که زنان نسبت به تصمیم گیری های مالیشان حساس تر هستند وبیشتر فکر می کنند.

۱۲ کاری که زنان بهتر از مردان انجام می دهند

طبق نظرسنجی ای که از ۱۰۰ هزار نفر انجام شده نشان داده که سرمایه گذاری زنان بهتر از مردان عمل می کند و ۱۸ درصد بهتر از مردان نتیجه می گیرند. این به خاطر آن است که زنان نسبت به تصمیم گیری های مالیشان حساس تر هستند وبیشتر فکر می کنند.

۱- ما تمیز تر هستیم
یک تحقیق از دانشگاه سن دیه گو در امریکا نشان داد که میز اغلب مردان و اتاق کارشان بسیار شلوغ تر و نامنظم تر از زنان می باشند. محققان کشف کردند که مردان ۱۰ تا ۲۰ درصد بیشتر از زنان در محل کارشان دارای باکتری و آلودگی هستند . این به خاطر آن است که زنان میل بیشتری به تمیزی و نظافت دارند.

12 کاری که زنان بهتر از مردان انجام می دهند

۲- ما بهتر مصاحبه می کنیم
یک تحقیق از دانشگاه وسترن در اونتاریو نشان داد که زنان بهتر از مردان از پس استرس های مصاحبه شغلی بر می آیند. محققان فهمیدند که زنان قبل از مصاحبه شاید بیشتر از مردان دچار اضطراب و استرس باشند اما وقتی پای عمل به میان می آید بهتر هستند. چرا؟ما قبل از لحظات حساس بهتر خودمان را آماده م یکنیم.

12 کاری که زنان بهتر از مردان انجام می دهند

۳- ما جذاب تر می شویم
یک تحقیق اخیرا ثابت کرده که با گذشت زمان زنان جذاب تر از مردان می شوند. در همین حال مردان نیز مشابه هستند. بعد از بررسی روی ۲هزار نفر در دهه های مختلف زندگی شان این تحقیق نشان داد که زنان جذاب ۱۶ درصد بیشتر از دیگر زنان دارای فرزندبودند و ۳۶ درصد بیشتر از مردان مایل به داشتن دختر به عنوان فرزند اولشان بودند. همه این دختر های زیبا با گذشت نسل ها زیباترین می شدند.

12 کاری که زنان بهتر از مردان انجام می دهند

۴- ما از تصادفات رانندگی بیشتر جان سالم به در می بریم
این حقیقتی بس ناراحت کننده است: مردان ۷۷ درصد بیشتر از زنان در تصادفات رانندگی جان خود را از دست می دهند. نامزدهای ما باید از ما ممنون باشند که مدام به آنها نق می زنیم کمربند ایمنی تان را ببندید!

۵- ما در رابطه با جستجوی آرامش بهتر هستیم
یک تحقیق از ۲ هزار نفر نشان داد که زنان بیشتر از مردان پس از غلبه بر مشکلات دچار آرامش خیال می شوند. ۵۳ درصد از زنان با دوستانشان درباره استرسی که بر آنها گذشته و مشکلاتی که داشته اند صحبت می کنند اما این درصد در مردان به ۲۹ می رسد.

۶- ما در مقابل رکود اقتصادی مقاوم تر هستیم
اغلب ما رانندگان محافظه کار تری هستیم و از تصادفات رانندگی بیشتر جان سالم به در می بردیم . ۸۰ درصد از کسانی که در سال ۲۰۰۷ شغل خود را از دست دادند مرد بودند. شاید این به خاطر این مسئله باشد که مردان از این نقطه بیشتر ضربه می خورندیعنی از لحاظ ساختاری و مالی. این واقعا ناراحت کننده است. شاید زمان این باشد که مردان به شغل هایی نظیر مربیگری و پرستاری بپردازند.

۷- ما بیشتر از شما از دانشگاه فارغ التحصیل می شویم
همه ما می دانیم که شرکت کنندگان در آزمون دانشگاه ها بیشتر دختر هستند تا پسراما دپارتمان آموزشی آشکار کرد که مردان نسبت به زنان کمتر راغب به گرفتن مدرک و مدارک دانشگاهی هستند. مردان اغلب دوست دارند درس شان را مدت بیشتری طول بدهند تا لذت بیشتری ببرند.

12 کاری که زنان بهتر از مردان انجام می دهند

۸- ما سالم تر غذا می خوریم.
طبق تحقیقی که روی ۱۴ هزار نفر از افراد زیر نظر دانشگاه مینه سوتا انجام شده نشان می دهد که زنان برای غذا خوردن غذاهای سالمتری نسبت به مردان انتخاب می کنند. در حالیکه مردان بیشتر دوست دارند پیتزای سرد یا گوشت قرمز بخوریند زنان مایلند که از میوه و سبزیجات استفاده کرده و شکم شان را با آنها پر کنند. شاید این موردی کاملا آشکار به نظر برسد اما ما از شکلات بیشتری هم استفاده می کنیم که برای سلامتی مفید است اما از نوع تلخ و سیاه آن!

12 کاری که زنان بهتر از مردان انجام می دهند

۹- سیستم ایمنی بدن ما قوی تر از مردان است
هیچ شکی نیست که مردان حتی زمانیکه به بیماری ساده ای مانند سرماخوردگی دچار می شوند مانند بچه ها رفتار می کنند- زنان واقعا از لحاظ سیستم ایمنی بدن قوی تر از مردان هستند. اگر در بدن ما جنگ کوچکی در بگیرد ، زنان سلاح قوی تری دارند؛استروژن.یک تحقیق انجام شده در دانشگاه مک گیل نشان می دهد که استروژن به زنها سلاح قویتری می دهد تا در برابر آلودگی ها و عفونت ها بجنگند. این به خاطر آن است که استروژن آنزیمی ترشح می کند که بدن را در برابر باکتری ها و ویروس های بدن محافظت می کند.

۱۰- ما عمر طولانی تری داریم
در میان پیرترین افراد دنیا که به سن صد سالگی می رسند ۸۵ درصد از آنها زن هستند. به طور معمول زنان ده سال بیشتر از مردان زندگی می کنند.

۱۱- ما مدیران بهتری هستیم مخصوصا در این شرایط اقتصادی
این مسئله موضوع بحث برانگیزی بین زنان و مردان است، اما متخصصان بر این باورند که زنان روسای بهتری هستند چرا که شنونده های بهتری هستند و بهتر می توانند در مواقع حساس فکر کرده و تصمیم بگیرند ، بهتر مشکلات را حل می کنند . در این شرایط اقتصادی شما نیاز به کارمندانی دارید که خودانگیخته باشند. زنان راهنمایان بهتری هستند و بهتر م یدانند که با کارمندانشان چگونه رفتار کنند.

12 کاری که زنان بهتر از مردان انجام می دهند

۱۲- ما سرمایه گذاران بهتری هستیم.
طبق نظرسنجی ای که از ۱۰۰ هزار نفر انجام شده نشان داده که سرمایه گذاری زنان بهتر از مردان عمل می کند و ۱۸ درصد بهتر از مردان نتیجه می گیرند. این به خاطر آن است که زنان نسبت به تصمیم گیری های مالیشان حساس تر هستند وبیشتر فکر می کنند.

منبع : ileev
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه